Kniha návštěv

Datum 18.09.2019

Vložil Jaroslav Voldrich

Titulek Vruty vs Zd

Odpovědět

Dobrý den. Děkuji za Vaše videa přínosná pro zájemce či budoucí svepomocne stavitele DS. Chci se zeptat na Váš názor na výhody a nevýhody založení DS na vrutech ci patkach nebo na ZD. Osobně je mi pocitově blizsi způsob na vrutech, prijde mi přívětivější k pozemku, k radonu k vlhkosti. Chci se zeptat, kdo napr. kvalitně zajišťuje založení na vrutech, zda je to i levnější jak beton deska, jak řešit zamezení přístupu hlodavců a zda toto založení logicky vylučuje instalaci podlahoveho vytápění. Další dotaz: prosím o tip na projektanta drevostavby v okolí C. Budějovic, pro staveb. povoleni a stavbu svépomocí. Děkuji Vám.

Datum 01.09.2019

Vložil Jiří

Titulek Klam

Odpovědět

Dobrý den pane Šimku, tohle mi nedělejte, proč mažete můj dotaz s dotazem na Vaši šílenou recenzi , nechce se mi věřit , že takovýto člověk s takto šílenou recenzí dále radí lidem jak správně stavět. Radši mi seriózně odpovězte jak je to možné?. Nemusíte se stydět za to, že hold výstavby nejsou Vaše parketa.

Datum 03.09.2019

Vložil Pavel Šimek

Titulek Re: Klam

Odpovědět

Jirko (i když se tak nejmenujete), myslím, že pláčete na špatném písku. Toto je web o dozorech na dřevostavbách a vy sem cpete úplně jinou firmu. Jak vidíte v mých videích, ani na tomto webu nic o firmě DŘEVOSTAVBY MY HOME sro není, nepřijde mi profesionální si ohřát polívku a vyzdvihovat se nad ostatní - i když bych mohl. Tak se hoďte do klidu a udělejte něco s tím svým komplexem, který proti mě máte. Díky IP adrese, z které píšete dobře vím odkud tohle píšete:-). Těším se až se zase někdy uvidíme!

Datum 25.08.2019

Vložil Řezáč

Titulek pravoúhlost příček

Odpovědět

Dobrý den.
Existuje nějaká norma ,která uvádí tolerované odchylky u příček dřevostavby ? Rád bych si pravoúhlost začlenil do smlouvy o dílo.

Předem moc děkuji za odpověď

Datum 07.08.2019

Vložil Ondra

Titulek Vikymont

Odpovědět

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na Váš dozor u firmy Vikymont a případně zda-li by jste se podíval i na projekt od nich,či případně na smlouvu. Je možné se Vás objednat třeba s termínem na příští rok ? děkuji

Datum 02.08.2019

Vložil Ivana

Titulek Taurushaus

Odpovědět

Dobrý den pane Šimku. Chtěla bych se zeptat zda máte nejakou zkušenost s firmou Taurushaus s. r. o.? Předem velice děkuji za odpověď.

Datum 26.07.2019

Vložil Tomáš

Titulek Dřevovláknitá izolace

Odpovědět

Dobrý den pane Šimku,
delší dobu sleduji Vaše videa na youtube.com, na kterých provádíte dozor na dřevostavbách. Napadlo mě Vás kontaktovat ohledně dřevovláknité izolace (Steico). Dřevovláknitá izolace se používá pouze v dřevostavbách nebo je možno ji použít i např. u VPC? Prosím Vás, zdali máte s tímto materiálem nějaké zkušenosti, jestli byste je v krátkosti mohl nastínit. Moc informací o tomto materiálu nemohu najít a věřit pouze výrobci/dodavateli nechci. Předem Vám děkuji za odpověď.

Datum 16.07.2019

Vložil Petr

Titulek Drevodomky

Odpovědět

Dobrý den pane Šimku,
Chtěl bych se Vás zeptat, zda máte nějakou zkušenost s firmou Dřevodomky.eu.
Moc děkuji za odpověď

Datum 14.07.2019

Vložil Radka

Titulek Yellow House, s.r.o.

Odpovědět

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, zda máte zkušenost s menší firmou na dřevostavby konkrétně Yellow House z Nové Paky? Zda je jejich kvalita práce Ok?!

Předem děkuji za odpověď

Předem děkuji Stupková

Datum 01.07.2019

Vložil Stanislav R.

Titulek Dozor u stavby svépomocí

Odpovědět

Pěkný den, narazil jsem na Vaše stránky a videa při konzultaci s kolegou a měl bych na Vás dotaz - stavím RD - dřevostavbu svépomocí. Mám leccos načteno a nakoukáno, nad lecjakou amatéřinou z Vašich videí sám nevěřícně zírám, čeho jsou firmy schopny - na druhou stranu je možné, že pomíjím něco pro někoho podobně očividného na své vlastní stavbě.
Je možné se s Vámi dohodnout i na nějaké formě TDI při svépomocné stavbě?
Díky za odpověď